OKÇULUK SPORUNUN FAYDALARI

Uzun süreli bir araştırma ve derlemeden sonra okçuluk sporunun faydalarını kendi yorumumla açıklıyorum. Umarım faydalı olurum.

Okçuluk,biz Türkler'in olduk olası yaptığımız en önemli sporlardan biridir. Bundan asırlar önce biz okçuluğu savaş için bir gereklilik olarak görmüş olsak da günümüzde de tüm dünya tarafından sevilerek yapılan bir spordur.

TÜRKİYE'DEN KIBRIS'A SU TAŞIMA PROJESİ

Bu projeyle Kuzey Kıbrıs'ın 50 yıllık su ihtiyacının karşılanacağı belirtiliyor. Adaya ulaştırılacak yıllık 75 milyon metreküp suyun 38 milyonu içme suyu, 37 milyonu ise sulama amaçlı kullanılacak.

TÜM ÜLKE BAYRAKLARI HAREKETLİ RESİM

En çeşitli ülke bayraklarının en güzel hareketli gifleriyle sizleri karşı karşıya bırakıyorum. Mümkün olduğunca çok sayıda bayrak eklemeye çalıştım. 

Eksik bir ülke bayrağı fark ederseniz lütfen yorum ile bildirin.

ÇİZİM YETENEĞİMİ NASIL KULLANABİLİRİM?

Çizim yapmak, eğitimin yanı sıra doğuştan gelen bir yetenekle daha kaliteli bir boyuta ulaşır arkadaşlar.Doğuştan gelen bir el yatkınlığıyla hobi olarak çiziyorsanız, sizde gerçekten yetenek var demektir.

MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ NEDİR?

                                               Öncelikle makine mühendisliği fakültesi, okuması en zor bölümlerden biridir. Gerçekten hakkını vererek okumanız gerekir. Türkiye'de iş bulma olanakları ise gerçekten