EN İLGİ ÇEKİCİ BLOG KONULARI

Blogunuza yazı konusu bulmakta zorlanıyor musunuz? Buraya mutlaka bakmalısınız. Açacağınız bir blog için veya var olan bloğunuza ekleyeceğiniz yazılara konu bulmanıza yardımcı olmak istedim. İşte o 9 blog konusu...


1) İlginç bilgiler

Blogunuzu ilgi çekici hale getirmek istiyorsanız
bir ilginç bilgiler bloğu yapabilirsiniz.
Bu blog tutsun istiyorsanız kendi deneylerinizi yapmalı,insanları şaşırtmalısınız.

2)Kişisel bakım bloğu

Özellikle hanımların yoğun ilgi gösterdiği bir blog olacaktır. Sizin de biraz bilginiz,tecrübeniz varsa oldukça rağbet gören bir blog oluşturabilirsiniz.

3)Tasarım 

 Bir tasarım veya alışveriş blogu yapabilirsiniz. Aslında her türlü tasarım olabilir,
oda tasarımından web tasarımına kadar. Değişik tasarımlar bularak okuyucularınızın ilgisini çekersiniz.

4)Seyahat

Bu tür bir blogda gezdiğiniz yerleri kendi yorumunuzla anlatıp gördüğünüz yerleri tavsiye edebilir veya kötü olduğunu yazabilirsiniz.
Gezgin biri için en uygunu budur.Yazınızı yazmakta zorlanmayacağınız gibi insanların ilgisini çeken yerleri kendi dilinizle anlatabilirsiniz.


5)İnternet

Bu blogda insanlara internette gerekli olacak bilgileri sunabilirsiniz. Bunun içerisine bir oyun blogu, film blogu veya bilgisayarlardaki teknik hataları düzeltme yollarını yayınlayan bir blog da dahil olabilir.

6)Ders çalışma

Böyle bir blogla genç nüfusun ilgisini çekmeniz mümkün. Özellikle öğrencilerin çok başvurduğu bir blog olacaktır.

7)Gündem

Bu blogla gündemdeki ilginç haberleri eğlenceli bir dille yorumlayabilirsiniz. Mesela ingiliz kraliyet ailesinin kuğusunu kesip yiyen hemşehrimiz vardı. Bunun gibi örnekler çoğaltılabilir.

8)"Tek ve en" bilgiler

İyi bir kültür bloğu yaparak insanlara genel kültür bilgileri öğretebilirsiniz.Örneğin dünya üzerindeki "Tek ve en" bilgileri araştırıp okuyucularınıza sunabilirsiniz.
Bu tür şeyler her zaman insanların ilgisini çeker.

9)Kafama göre

Konunuza hala karar veremediyseniz karışık bir blog açabilirsiniz.Kafanıza ne eserse onu yazın.Her kesimden insana hitap eden bir blog açıp konu bulmayı sonraya bırakabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...